0
0
phone-icon
+48579735995 Oddzwonić

DRABINKA GIMNASTYCZNA ROZPOROWA MAŁY ATLETA 2

Opinie:
(9)
 • Model: MAŁY ATLETA 2
 • Dostępność: W magazynie
1 260zł
Kup w jeden klik
Podaj numer telefonu, a my oddzwonimy
 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Wyposażenie
 • Opinie (9)
 • Pytanie (2)

Drabinka gimnastyczna MAŁY ATLETA 2 to model rozporowy, który możesz zamontować bez użycia wiertarki. Idealny wybór dla dzieci w każdym wieku oraz rodziców. Jest to świetny przyrząd do ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz terapeutycznych. Zestaw posiada bezpieczną konstrukcję, sprawdzoną fabrycznie na obciążenie 200kg.

Drabinka jest wyposażona w drążek, który posiada regulację wysokości. Szczebelki są pokryte specjalnymi nakładkami antypoślizgowymi z powłoką Anti-Slip, które są dodatkowo wyposażone w wypustki masujące dłonie oraz stopy dziecka. W skład zestawu wchodzą również lina gimnastyczna, drabinka linowa i obręcze gimnastyczne na linkach. Elementy podwieszane mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, na dowolnej wysokości.

Rozporowy system montażu to sposób na uniknięcie dziur w ścianach. Dzięki takiemu montażowi drabinkę można z łatwością przenieść w dowolne miejsce.Zestaw można w każdej chwili rozbudować o siatkę wspinaczkową, poręcze gimnastyczne i inne elementy podwieszane.

Do drabinki można dokupić zestaw elementów podwieszanych dla dzieci i materac gimnastyczny, aby zapewnić dzieciom maksymalne bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Dane techniczne

Wiekdzieci od 3 lat i dorośliDopuszczalne obciążeniena drabinkę: 100kg (testowana na 200kg!)

na elementy linowe: 80kg

Wykorzystanie w pomieszczeniuMocowanierozporowe sufit-podłoga

(UWAGA! Sufit musi być solidny betonowy bez gipsokartonu, skosów i konstrukcji podwieszanych!)

Wymiary zestawu 

 • wysokość drabinki gimnastycznej: 2,45 m-2,90m
 • rozpiętość drążka: 90cm
 • dł szczebla drabinki: 45cm
 • szerokość drabinki: 55cm
 • głębokość zestawu: 85cm
 • prześwit między szczeblami: 25cm

Waga zestawu29kgSzczebelki8 szt, metalowe z powłoką antypoślizgową

Wyposażenie

drabinka gimnastyczna
drążek z regulacją wysokości
drabinka linowa
lina gimnastyczna
obręcze

Opinie (9)
Łukasz
Łukasz
16/04/2024
Mały Atleta 2 jest niezastąpiony w codziennym treningu. Stabilny i mocny, zapewnia bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń dla całej rodziny. Teraz nie tylko dzieci mają frajdę. Aktywni rodzice też mogą sobie nieźle poćwiczyć.
Michał
Michał
13/04/2024
Mały Atleta 2 to drabinka, która wytrzymuje nawet najdziksze harce moich dzieci. Solidna konstrukcja i łatwy montaż. Polecam gorąco!
Oleh
Oleh
30/03/2024
Zakup drabinki gimnastycznej Mały Atleta 2 to najlepsza decyzja dla naszej rodziny. Drabinka jest bardzo stabilna, a dzieci mogą na niej bezpiecznie bawić się i ćwiczyć.
Barbara
Barbara
27/03/2024
Drabinka rozporowa Mały Atleta 2 to hit! Bardzo solidna i estetyczna. Moje dzieci są zachwycone, świetnie się bawią i ćwiczą. Polecam każdemu!
Paweł
Paweł
13/03/2024
Model Mały Atleta 2 to solidna i trwała drabinka. Idealnie sprawdza się w naszym domu. Dzieci nie mogą się od niej oderwać. Bardzo polecam!
Pytanie (2)
Pytanie od: Ania 06/05/2024

Czy taką drabinkę rozporową trzeba przykręcać do sufitu i podłogi?

Odpowiedź:

Drabinka rozporowa nie wymaga przykręcania ani do sufitu, ani do podłogi. Montaż polega na rozparciu konstrukcji pomiędzy sufitem a podłogą. Najpierw ustawia się górne nóżki rozporowe jak najbliżej sufitu, następnie dokręca konstrukcję dolnymi śrubami na sztywno.

Pytanie od: Paweł 16/03/2024

Czy możliwy jest montaż rozporowy gdy sufit ma skosy?

Odpowiedź:

Przy montażu rozporowym sufit nie może mieć skosów, musi być równy