Pon-pt: 9:30-16:00
Sob-nd: 10:00-15:00

Twój koszyk jest pusty!

Regulamin

REGULAMIN

Strona sport-style.org stanowi katalog produktów, które są wykonywane na zamówienie.

Oferty na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Oferty są skierowane dla klientów firmowych.

CZAS REALIZACJI ZAMóWIENIA

Nasze produkty wykonujemy na zamówienie, termin realizacji jest różny, w zależności od ilości bieżących zamówień, ich specyfiki oraz sezonu. Niekiedy czas realizacji może się wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy brać to pod uwagę.

ZA JAKIE PRODUKTY WYMAGANY JEST ZADATEK

Zestawy realizujemy zazwyczaj "na zamówienie Klienta", dlatego też za wszystkie produkty gabarytowe zamawiane za pobraniem wymagamy opłaty zadatku na poczet wysyłki i gwarancji odebrania przez odbiorcę przesyłki. Wysokość zadatku zależy od modelu. Z reguły w opisie produktu umieszczamy informację o konieczności przedpłaty.

ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE

Specjalnie dla Państwa wykonujemy również zamówienia niestandardowe (w miarę naszych możliwości). Jeśli chcieliby Państwo wprowadzić zmiany do standardowego projektu, takie zamówienie jest traktowane jako nietypowe, co powoduje zwiększenie jego ceny. Zwiększenie ceny jest proporcjonalne do wielkości i rodzaju zmian wprowadzanych do projektu oraz ilości czasu potrzebnego na zrealizowanie takiego zamówienia. W celu wyliczenia wartości zamówienia niestandardowego, prosimy o kontakt.

Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia niestandardowego wymagana będzie przedpłata. Zamówienia niestandardowe nie mogą być zwrócone.

DOSTAWA

Zamówiony przez Państwa towar dostarczamy na terenie Warszawy. Możliwa jest dostawa do miejscowości położonych w pobliżu Warszawy. Opłata za dostawę jest wyliczana w zależności od gabarytu zestawu. Zazwyczaj w karcie każdego produktu widnieje koszt jego dostawy.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Warszawie.

Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Współpracujemy z firmą DPDTNTPocztex, InPost. Możliwe jest, że zestaw będzie składał się z kilku oddzielnych paczek, które sa wysyłane za pośrednictwem różnych firm transportowych ze względu na ich gabaryt oraz w celu zmniejszenia kosztów dostawy. Wartość dostawy jest wyliczana oddzielnie dla każdego zamówienia. Po wycenie dostawy wysyłamy informację o jej kosztach.

FORMY PŁATNOŚCI

1. Przelew bankowy.

Przy wyborze tej formy płatności, nr rachunku do wpłaty zostanie do Państwa wysłany w oddzielnej wiadomości po potwierdzeniu przez nas zamówienia.

2. Płatność przy odbiorze / pobranie.

Przy wyborze tej formy, w ramach odbioru osobistego na terenie Warszawy lub dowozu na terenie Warszawy, nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych.

Przy przesyłce kurierskiej za usługe pobrania (płatności przy odbiorze) dochodzi opłata w wysokości 10 zł za obsługę płatności przez firmę kurierską.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszt wysyłki jest uzalezniony od wielkości i wagi przesyłki. Wartość dostawy jest wyliczana oddzielnie dla każdego zamówienia.

Za pobranie przy przesyłce kurierskiej pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 10 zł.

USŁUGA DODATKOWA - MONTAŻ

Cena takiej uslugi zaczyna się od 100 zł netto + 23% VAT = 123 zł brutto. Cennik montażu znajdą Państwo w zakładce MONTAŻ.

Do standardowej ceny montażu może dojść koszt materiałów dodatkowych niezbędnych do wykonania montażu, np. kołki rozporowe, śruby do montażu przyściennego, jeśli nie znajdują się w zestawie.

Przed montażem należy podać informację o rodzaju i grubości ściany do której zestaw ma być zamontowany oraz z jakiego materiału jest zbudowana. Należy rownież wcześniej zaplanować miejsce montażu zestawu.

Wszystkie informacje dotyczące montażu znajdują się w zakładce "Montaż".

USŁUGA DODATKOWA - POMIAR

Taka usługa jest w cenie 50 zł netto + 23% VAT = 61,50 brutto.

POLITYKA REKLAMACJI I ZWROTÓW