Pon-pt: 9:30-16:00
Sob-nd: 10:00-15:00

Twój koszyk jest pusty!

Regulamin

REGULAMIN

CZAS REALIZACJI ZAMóWIENIA

Nasze produkty wykonujemy na zamówienie, realizacja zamówienia to okolo 10-15 dni roboczych. Niekiedy czas realizacji może się wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy brać to pod uwagę. W okresie przedświątecznym realizacja trwa około 15-20 dni roboczych.

Niektóre zamówienia, z uwagi na ich specyfikę i sezonowość, wykonywane są dłużej, np. zestawy drewniane kolorowe, place zabaw, łóżka, zamówienia niestandardowe.

ZA JAKIE PRODUKTY WYMAGANY JEST ZADATEK

Za wszystkie produkty gabarytowe zamawiane za pobraniem wymagamy opłaty zadatku na poczet wysyłki i gwarancji odebrania przez odbiorcę przesyłki. Wysokość zadatku zależy od modelu.

Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, będziemy prosić o wpłatę zadatku w wysokości co najmniej 30% ceny produktu w przypadku następujących modeli:

  •  drabinki gimnastyczne metalowe z serii KINDER COLOR;
  •  drabinki gimnastyczne metalowe brązowe: TIGER PRO, MINORA, CHOCOLATE;
  •  drabinki gimnastyczne metalowe z linii BOSS;
  •  drabinki gimnastyczne metalowe ze słupkami w kolorach innych niż biały, czarny, żółty, granatowy;
  •  drabinki gimnastyczne drewniane kolorowe;
  •  place zabaw wewnętrzne kolorowe.

W przypadku mebli dla dzieci wymagana będzie wpłata zadatku w wysokości co najmniej 50% ceny produktu.

ZAMÓWIENIA NIESTANDARDOWE

Specjalnie dla Państwa wykonujemy również zamówienia niestandardowe. Jeśli chcieliby Państwo wprowadzić zmiany do standardowego projektu, takie zamówienie jest traktowane jako nietypowe, co powoduje zwiększenie jego ceny. Zwiększenie ceny jest proporcjonalne do wielkości i rodzaju zmian wprowadzanych do projektu oraz ilości czasu potrzebnego na zrealizowanie takiego zamówienia. W celu wyliczenia wartości zamówienia niestandardowego, prosimy o kontakt.

Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia niestandardowego wymagana będzie wpłata zadatku, stanowiącego 90% kwoty zamówionego produktu. Zamówienia niestandardowe nie mogą być zwrócone.

DOSTAWA

Zamówiony przez Państwa towar dostarczamy bezpłatnie na terenie Warszawy, jeśli suma zamówienia przekracza 500 zł. Możliwa jest dostawa do miejscowości położonych w pobliżu Warszawy - wtedy pobierana jest opłata paliwowa w zależności od kilometrażu.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Warszawie.

Towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Współpracujemy z firmą DPDTNTPocztex, InPost. Możliwe jest, że zestaw będzie składał się z kilku oddzielnych paczek, które sa wysyłane za pośrednictwem różnych firm transportowych ze względu na ich gabaryt. 

FORMY PŁATNOŚCI

1. Przelew bankowy.

Przy wyborze tej formy płatności, nr rachunku do wpłaty zostanie do Państwa wysłany w oddzielnej wiadomości po potwierdzeniu przez nas zamówienia.

2. Płatność przy odbiorze / pobranie.

Przy wyborze tej formy, w ramach odbioru osobistego na terenie Warszawy lub dowozu na terenie Warszawy, nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych.

Przy przesyłce kurierskiej za usługe pobrania (płatności przy odbiorze) dochodzi opłata w wysokości 10 zł za obsługę płatności przez firmę kurierską.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszt wysyłki jest uzalezniony od wielkości i wagi przesyłki. W większości przypadków jest już wliczony w cenę produktu.

Za pobranie przy przesyłce kurierskiej pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 10 zł.

USŁUGA DODATKOWA - MONTAŻ

Cena takiej uslugi zaczyna się od 100 zł netto + 23% VAT = 123 zł brutto. Do tej ceny może dojść koszt materiałów dodatkowych niezbędnych do wykonania montażu, np. kołki rozporowe, śruby do montażu przyściennego, jeśli nie znajdują się w zestawie.

Przed montażem należy podać informację o rodzaju i grubości ściany do której zestaw ma być zamontowany oraz z jakiego materiału jest zbudowana. Należy rownież wcześniej zaplanować miejsce montażu zestawu.

Wszystkie informacje dotyczące montażu znajdują się w zakładce "Montaż".

USŁUGA DODATKOWA - POMIAR

Taka usługa jest w cenie 50 zl netto + 23% VAT = 61,50 brutto.

UWAGA! Ceny podane na stronie nie zawieraja podatku VAT 23%(chyba że w opisie produktu jest informacja o cenie brutto), ponieważ katalog skierowany jest wyłącznie dla przedsiebiorców oraz klientów hurtowych. Oferta nie dotyczy klientow indywidualnych.

POLITYKA REKLAMACJI I ZWROTÓW

Oferty na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowia oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Są skierowane dla klientów firmowych.